מושיק אושרי

הדרומיות מפרקות | קרית גת הביסה את רמה"ש, באר שבע את א.ס.א

במסגרת המחזור ה11 ששוחק אמש, גברה האלופה על רמת השרון 4:1. הפועל באר שבע שרוצה לקחת מרחק ממרמורק המתעוררת, הצליחה לעשות הפתעה גדולה כשניצחה בחוץ את א.ס.א ת"א 4:1. עמק חפר ניצחה את רעננה 0:1 וחדרה דרסה את נתניה 0:6

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

2 מחזורים בלבד נותרו עד סיום הסיבוב השני והליגה נראית מתיישרת על פי הכוחות בצמרת ובתחתית . במשחק שהוגדר משחק העונה בין רמת השרון לאלופה, קרית גת , ראינו את היכולות האמיתיות והדורסניות של הסוללה הזרה והאיכותית של קרית גת, לעמות השבלוניות , חוסר היצירתיות והמחדלים בהגנת רמת השרון – ככה לא לוקחים אליפות . מה קורה לא.ס.א תל אביב ששוב מפסידה והפעם ליריבה מבאר שבע . וכל זאת דווקא בעת שמגיעים מבירת הנגב דיווחים ושמועות על משברים וחילוקי דעות . באר שבע ידעה לשים את הכל בצד ולהתעלות, להבקיע 4 שערים מול יריבה לא פריירית ולקחת אוויר ממרמורק בדמות 5 נקודות הפרש, לפחות עד המחזור הבא . באר שבע מוכיחה בכל פעם שהיא לא נכנעת ולא מוותרת על העונה הזאת . עמק חפר ידעה לנצח לא במשחק גדול את הפועל רעננה 0:1. רעננה לא מוצאת פיתרונות בהתקפה ונראה שהחילופים על הקווים לא הועילו והקבוצה בדרך לליגה הלאומית . חדרה שארחה את בנות נתניה לא התקשתה כצפוי והרשיתה לא פחות מ6 פעמים, היא כבר מסתכלת על המשחק המסקרן בחמישי מול רמת השרון

אחרי 5 ניצחונות רצופים, הגיעה קריאת השכמה ( צילום : שאול גרינפלד)

 

מ.כ רמת השרון – מ.ס גלרום תעופה קרית גת, מהלך המשחק:

דקה 6 כדור חוץ מימין בהתקפת קרית גת. ניקול רנטיסי מגביהה כדור לרחבת רמה"ש, הכדור מדלג מעל ניקיה סמית ומשתלטת עליו סנדרה פריירה היא בועטת וגאנאמי הודפת, אבל בפעם השניה זה כבר הולך לרשת . 1:0 לקרית גת . דקה 16 פלאביה ג'יוואנה מנצלת טעות של מחלב וחולפת עליה, היא חולפת גם ע"פ גנאמי ונמצאת מול השער אבל מפגיזה את הקורה.דקה 22 שוב פלאביה והפעם היא עוברת את אכטל ומזהה שגנאמי יצאה משערה ומנסה לטווח את השער אבל זה הולך גבוה .דקה 55 מסירה מבריקה של מבלאק מוצאת את אפי פיס ברחבת רמה"ש, היא בועטת ברגל שמאל חזקה אבל גנאמי הודפת. דקה 63 מבלאק מלהטטת ברחבת רמה"ש כשהיא מדלגת על גנאמי ומוסרת לפלאביה, שמול שער ריק – בועטת גבוה . מה קרה היום לפלאביה …דקה 65 פריירה מוצאת במסירת רוחב את מבלאק לבד מול שער חשוף, אבל הכדור שלה ניתז גבוה מעל המסגרת . בדקה ה67 ההחמצות נעצרות כשאפי פיס לוקחת כדורבתוך הרחבה ובבעיטה מדויקת לצד שמאל מכניעה את גנאמי וזה 2:0 לקרית גת .דקה 75 פס ארוך של פלאביה מוצא את מבלאק לבד מול גנאמי . היא מקפיצה מעליה ומשכיבה את הכדור הזה ברשת 3:1 לקרית גת .בדקה ה83 קרית גת נועצת עוד סכין ברמה"ש כשפלאביה עם עוד כדור עומק חכם, הפעם אל סנדרה פריירה, שמצידה מכדררת עד ה16, ועם השפיץ – 4:0 . רמת השרון לא הגיעה לאיצטדיון רמת גן . בדקה ה88 כדור קרן מדויק של אשרת עיני מוצא את פאבי שכובשת שער כבוד לרמת השרון וחותם את תוצאת המשחק 4:1 למ.ס קרית גת .

הירשמו לעדכונים
כל העדכונים אצלכם במייל
חוסר אונים של התקפת רמה"ש (צילום : שאול גרינפלד)

 

 

"על הפנים" – א.ס.א תל אביב ( צילום : מושיק אושרי)

א.ס.א תל אביב – הפועל באר שבע, מהלך המשחק :

דקה ראשונה של המשחק טליה זומר מובילה כדור בקישור, היא מוצאת במסירה מדויקת את דונקן בתוך רחבת ב"ש. דונקן בדריבל נהדר ובעיטה כובשת שער שנפסל בטענה שיצא החוצה . שחקניות א.ס.א לחלוטין לא מסכימות עם השופט ניר ברוש .דקה 12 יעקובו מוצאת את רובן שבנגיעה מוסרת לשאניס פוסטר . פוסטר מול בן ברק, אבל בן ברק מצליחה לבלום את הבעיטה. דקה 23 צ'ריטי רובן מקבלת כדור כ40 מטרים משער תל אביב, היא מזהה את קרן צבטקוב לבד ומוסרת לה, צבטקוב לא מהססת ומוציאה מרגל שמאל טיל אדיר שמזעזע את הקורה.דקה מאוחר יותר קטלין קרוז חודרת לרחבת א.ס.א, היא מנסה להגביה כדור לרוחב הרחבה, אבל הכדור הזה פשוט מסתובב וצולל לתוך הרשת של הילה בן ברק . 1:0 לב"ש. דקה 39 קרן לטובת א.ס.א . ביקנל וזומר בחילופי מסירות שלאחריהן ביקנל מפינת הרחבה מטווחת את השער של נוסגורצקי, והכדור הזה צולל פנימה . 1:1. על סף השריקה למחצית, פוסטר מוצאת את אור ארז במסירה נהדרת 15 מטרים משער א.ס.א שמנצלת את העובדה שבן ברק לא בשער ומול שער חשוף בועטת פנימה .דקה 53 מהלך שמתחיל אצל לייה לואיס שמוסרת לזומר, והיא ממשיכה במבצע נהדר, חולפת על אלקייסי וקרוז אבל מול נוסגוציקי בועטת לשמים. דקה 62 שוב זומר וכשהיא 25 מטרים משער ב"ש היא לוקחת בעיטה שמפוצצת את הקורה . דקה 65 שוב צ'ריטי מעורבת בשער, כשהיא מבשלת לפוסטר כדור עומק מופלא, פסוטר מקפיצה קטנה מעל בן ברק ומגלגלת פנימה 3:1 לב"ש – מופתעים ? חכו להמשך . דקה 85 שאניס פוסטר מוצאת את עצמה עמוק ברחבת א.ס.א היא חולפת על בן ברק, מוסרת לאליאס שבועטת לשער חשוף, אבל הקורה מונעת מהכדור הזה להיכנס, על הריבאונד עטה כטורפת אור ארז ומבססת את הניצחון של באר שבע – 4:1.

 

יהודית נוסגורוצקי במשחק מצויין (צילום : מושיק אושרי)

 

רעננה לא מתרוממת, עמק חפר יציבה (צילום : נפתלי חזקיה )

 

בנות עמק חפר – רעננה, מהלך המשחק :

דקה 16 פאטמה חמודי מוסרת מסירת עומק אל גבי פלוגי באגף ימין  , פלוגי עם דריבל חודרת לרחבה ומוסרת רוחב לג'קלין אוסאו שבועטת מ5 מטרים לגופה של מילנר. דקה לאחר מכן חיטמן מרימה כדור קרן, חמודי עטה על הכדור ובועטת , הכדור משחק בידיים של שרה טיילור, אבל השופט לא שורק על פנדל לטובת עמק חפר . דקה 20, כדור נייח לטובת רעננה 50 מטרים משער עמק חפר, את הבעיטה לוקחת ברייס הובר . היא כהרגלה מטווחת את השער, והכדור הזה בקצות אצבעותיה של לה מורטה נהדף החוצה .דקה 31 רעות רווחה מקבלת כדור באגף שמאל ומוסרת קדימה למאיה חיטמן שמעבירה כדור רוחב בתוך רחבת רעננה לאוסאו . אוסאו מפוצצת את הקורה .מחצית 2, דקה 47, חמודי מרימה רוחב מימין לרחבה שמתלבש על הראש של פלוגי וזה צולל לתוך הרשת של רעננה . עמק חפר 0:1.דקה 66 פלוגי שוב פורצת משמאל ומכניסה רוחב לרחבת רעננה, אוסאו מקבלת והבעיטה שלה הולכת סנטימטר מהמסגרת.דקה 73 פלוגי דוהרת באגף ימין לבדה מול מילנר, אבל הבעיטה שלה הולכת מחוץ למסגרת.

 

מכבי כשרונות חדרה הביסה בביתה את בנות נתניה שהולכות והופכות בשר התותחים של הליגה . המבקיעות לטובת חדרה : נטשה שיראזי שלישיה, יטי אדובאיג'ו צמד והודיה ביטון 1.

 

טוויל ושיראזי חוגגות (צילום : אלמה מכנס קז )

 

התבוננות עדשת המצלמה של אלמה מכנס קז, על כדורגל נשים ייחודית ומהפנטת

רגע לפני שאתם הולכים
 
 

אנחנו מאוד שמחים שקראתם את הכתבה הזו, ומקווים שעניינה אתכם. אנחנו ב ״נקודה״ משקיעים מאמצים כדי להביא לקוראות שלנו, וגם לקוראים, תוכן איכותי, חדשותי וצבעוני, טורי דעה, תחקירים ועוד. והכל עם מחוייבות לקידום ענף כדורגל הנשים בישראל. את התוכן שקראתם כאן קשה למצוא בכלי תקשורת הספורט האחרים בישראל, אנחנו לא תלויים באף גורם בעל אינטרס, או בעל הון, ולכן אנחנו אנחנו יכולים לפרסם באופן עצמאי וחופשי ולהבטיח לכם הקוראים תקשורת עצמאית וחופשית.

עבודה רבה מושקעת בכל כתבה, מתשלום למעצבת, ועד תשלום על השרתים עליהם יושב האתר, או ייעוץ משפטי. הדרך הבטוחה להבטיח את העצמאות והיציבות שלנו היא באמצעותכן, הקוראות והקוראים. 

נשמח אם תצטרפו אלינו, בין אם בתרומה חד פעמים או חודשית. בזכותכן נוכל לגדול. 

מערכת נקודה עושה מאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו ולהעניק להם קרדיט בולט והוגן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא ניתן לאתר את המקור או שזהותו אינה ידועה, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלינו
בטופס צור הקשר

הגיבו